Jasoň, Drsoň a Chinaski míří do Prahy

27. dubna 2009 v 19:35 |  Reporty
Už tento týden dorazí do české metropole bukowského hoši se svým (staro)novým kámošem Plivníkem. Jejich divadelní turné s nálepkou Chinaski na čtyřech kolech aneb Autopohádky 2009 slaví velké úspěchy. Na své si na něm přijdou jak děti "Havlovy" tak děti Husákovy...

Hned po vydání alba Autopohádky 2, které se na pultech objevilo loni začátkem listopadu, slavily Chinaski s tímto výjimečným projektem velké úspěchy. Stejně jako před pěti lety, kdy nahodili pohádkovou metalízu poprvé. Repete si kapela dala i co se divadelních prken týče a vyrazila na výjimečné turné. Zatímco poprvé (2005) to zvládla bez kulis a kostýmů, letos si se scénou opravdu vyhrála.
Pohádkové turné Chinaski odstartovali 2. března v Ústí nad Labem a už zítra 28. dubna dorazí i s pohádkovým Plivníkem do pražského Divadla Hybernia. Vstupenky na představení byly vyprodány tak rychle, že se skupina a jejich management rozhodly ještě jedno vystoupení přidat - a to hned o den později, 29. dubna. První koncert, během kterého navíc skupina převezme hned dvě Zlaté desky - za prodej DVD Když Chinaski, tak naživo (recenzi najdete zde) a alba Autopohádky 2, začne v 19 hodin. Druhý den spustí speciální Večerníček až v 19:30.
Report z kladenského představení (11. 4. 2009) najdete i s fotogalerií zde. Za sebe můžu doporučit jen jedno - ať už na létajícím koberci, v sedmimílových botách nebo na Maxipsu Fíkovi, stojí do Divadla Hybernia na bukowského večerníček dorazit. Pozor jen, abyste po cestě "nezabodovali", dálniční strážníci totiž do pohádkové říše.


Zdroj: t-music.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Autopohádky ??

Krása
Jak které
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama