Říjen 2010

Šatna

31. října 2010 v 16:05 Oficiální videoklipy

Zdroj: youtube.com

Návštěvnost- 18.10. 2010 - 24.10. 2010

25. října 2010 v 19:55 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010) je:
Pondeli: 17
Utery: 19
Streda: 11
Ctvrtek: 23
Patek: 15
Sobota: 21
Nedele: 17

Celkem: 123

T-music tour Ch!nask! 2010 v Ostravě

22. října 2010 v 22:53 Fotečky
V pondělím 18.10 jsem byla na koncertě Chinaski v Ostravě. Byl to jako vždy nezapomenutelný zážitek a moc za to děkuju =) Na konclu jsem byla s nejky kámoškou Kačou a mamkou. A tady je pár fotek z Ov......

chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz
chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz
Já s Ondrou.....
chinaski-sestry.blog.cz
Kača s Ondrou...
chinaski-sestry.blog.cz
chinaski-sestry.blog.cz

Nový dess

22. října 2010 v 21:43 Designe
Ahoj, je to už dlouho co jsem neměnila designe a tak jsem se rozhodla sem dát jiný. Teda ne já abych byla přesná, ale moje super kámoška. Byla tááák hodná, že se do toho pustila. Takže nový designe je její zásluha a moooc jí za něho děkuju =) Mě se líbí a myslím si, že je to zatím ten nejlepší co jsem kdy měla. Takže ještě jednou děkuju =)

:)

Chinaski: Publikum s námi nejvíc zpívá o chudobě

21. října 2010 v 21:10 Rozhovory
Skupina Chinaski pomalu dokončuje své letošní turné k nové desce Není na co čekat. A podle slov jejího zpěváka Michala Malátného, šlo o koncertní šňůru nadmíru vydařenou, plnou spontánních reakcí publika, které si pro sebe objevilo i nové hity od Chinaski.

chinaski-sestry.blog.cz
Máte za sebou už pět koncertů z plánovaných šesti. Jaké jsou vaše dojmy a zážitky?
Jenom ty nejlepší. Lidi na nás chodí v hojném počtu, zpívají si s námi naše písničky. Co víc bychom si měli přát? Celkem nás i mrzí, že už to máme skoro za sebou. Turné to totiž bylo krátké, ale hodně intenzivní.

Návštěvnost- 11.10. 2010 - 17.10. 2010

19. října 2010 v 0:29 Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (11.10. 2010 - 17.10. 2010) je:
Pondeli: 28
Utery: 15
Streda: 9
Ctvrtek: 22
Patek: 20
Sobota: 22
Nedele: 18

Celkem: 134

Zpěvník a kalendář od Chinaski

17. října 2010 v 21:44 Novinky
Jako předvánoční dárek si pro nás Chinaski připravili skvělé věci. Tak ta první je kalendář NĚMÉ BEST OF na rok 2011. Prodává se ve formátu A3 a A4. Je poskládaný z nádherných fotek, které jste mohli vidět už v časopisu Instinkt.  Je to unikátní série fotografií-na každé z nich je neobvyklým způsobem zachycen příběh jednoho z velkých hitů skupiny. A ta druhá je Zpěvník. Najdete v něm opravdu všechny písničky, což je 100+1 =) Chinaski s texty, notovým zápisem, akordy a klavírními výtahy. Kluci si dali opravdu záležet na tom, aby byl zpěvník co nejpraktičtější. Dá se kamkoliv přibalit, je velmi skladný. Kalendář i zpěvník můžete koupit v eshopu Chinaski, nebo přímo na některém z koncertů. Takže neváhejte a kupujte...

chinaski-sestry.blog.cz
              
chinaski-sestry.blog.cz
Zdroj: chinaski.cz

Michal Malátný: Nejedem v pití ani v holkách

17. října 2010 v 10:15 Rozhovory
LN Chodí vaši rodiče na koncerty Chinaski?
Jasně. Jednou za rok dojdou a myslím, že se za mě nestydí. Otec akorát vždycky říká, že je to moc nahlas…

chinaski-sestry.blog.cz
LN Jak je to možné, že vy, extrovert z donucení a kliďas, jste se stal ústřední tváří slavné kapely a ještě k tomu hercem?
Asi to mám přece jen v sobě. Děda z máminy strany, kterého jsem nezažil, byl muzikant a hrál na vesnici divadlo…, prý byl velký showman. I moje matka je velice společenská žena. Ač v důchodu, pracuje v divadle jako uvaděčka, protože miluje lidi. Naopak otec je uzavřený, tichý člověk, který celý život pořád něco studuje. Jít na ples nebo do kina, to mu nic neříká. Ve mně se tohle pere. Jako dítě jsem byl tichý a zamlklý, měl jsem velký problém komunikovat s lidmi. Ve čtrnácti jsem začal hrát divadlo a najednou jsem zjistil, že můžu s nimi komunikovat skrz jiný kanál. Když mi to nejde přes ten normální.

Chinaski na prahu Prahy

13. října 2010 v 21:44 Rozhovory
Kapela Chinaski v současnosti brázdí Českou republiku se svým "americkým turné". Za sebou už mají Liberec, Karlovy Vary a Brno, před sebou Ostravu, Pardubice a především pak naši stověžatou máti, které se představí už zítra v Holešovicích... My vám přinášíme druhou část rozhovoru s frontmanem Michalem Malátným a kytaristou Frantou Táborským.

Jsou kapely, které po vydání desky září nadšením a jiné, které by nejradši všechno předělaly. Jak jste na tom vy?
Michal: Schválně jsem si desku neposlechl hned, jak jsme ji dodělali. Pustil jsem si ji až s odstupem, cestou sem v autě... A jsem nadšenej! Fakt, hrozně se mi líbila. (smích)

chinaski-sestry.blog.cz
A ostatní?
Franta: Já jsem spokojený, ale ještě jsem neměl odvahu si ji pustit.
Michal: Je potřeba si od ní odpočinout.
Franta: Tři měsíce ji nonstop posloucháš a navíc písničky pořád hraješ ve zkušebně... Ale spokojený jsem, zatím jsou od našich fanoušků na album samé nadšené reakce.
Michal: Hodně příznivců říkalo, že mají pocit, jakoby poslouchali naše rané nahrávky. To mi udělalo radost, protože tak jsme to vlastně chtěli, vrátit se k takovému tomu syrovému modelu, žádné velké vymýšlení a čarování, ale bum! - sloka, refrén, písnička.

Chinaski a Volkswagen Crafter vyrážejí na t-music tour 2010

12. října 2010 v 21:32 Novinky

Poté, co se v důsledku úrazu frontmana Michala Malátného musely přesunout termíny prvních dvou koncertů, vyrazili Chinaski 7. října ve velkém Crafteru na první koncert svého velkého turné t-music Chinaski tour 2010 do liberecké Tipsport Arény. Během října odveze Crafter celou kapelu také na další plánované koncerty v Karlových Varech, Brně, Praze, Ostravě a Pardubicích. Chinaski na svém turné představí nedávno vydanou novou desku "Není na co čekat".

chinaski-sestry.blog.cz

"Chinaski patří mezi největší hvězdy na českém hudebním nebi, proto nás těší, že můžeme i nadále pokračovat v úspěšné spolupráci z minulých let. Během letošního turné se mohou Chinaski spolehnout na služby siláka Craftera, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky," říká Patrik Fejtek, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy.

V nabídce jsou modely Crafter pro přepravu jak nákladu, tak i cestujících. Zákazníci mají k dispozici skříňové vozy, kombi, valníky a podvozky pro montáž libovolné nástavby ve třech hmotnostních třídách do 3/3,5/5 tun. Nepřeberné množství variant vzniká kombinací tří délek rozvoru, tří výšek střechy a čtyř různých délek nákladového prostoru. Skříňové varianty nabízí v jemném odstupňování osm objemů nákladového prostoru v rozpětí od 7,5 do 17 m3.

Zdroj: periskop.cz

Chinaski: CD pokřtí Tereza Maxová

12. října 2010 v 21:25 Novinky
Chinaski čeká hlavní zastávka v Praze. Tam se totiž bude křtít jejich osmá řadová deska s názvem Není na co čekat. Desku bude křtít Tereza Maxová, s jejíž nadací Tereza Maxová dětem Chinaski už několik let spolupracují. A další součástí koncertu bude i převzání zlaté desky za počet prodaných kusů CD Není na co čekat. Prodalo se jí totiž nad 8000 kusů. Tak gratulujeme....

chinaski-sestry.blog.cz
Zdroj: ireport.cz

Návštěvnost- 4.10. 2010 - 10.10. 2010

11. října 2010 v 18:46 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (4.10. 2010 - 10.10. 2010) je:
Pondeli: 14
Utery: 20
Streda: 20
Ctvrtek: 15
Patek: 25
Sobota: 19
Nedele: 14

Celkem: 127


V Liberci odstartovalo velkolepé turné Chinaski

8. října 2010 v 21:56 Novinky
Liberec - V Liberci dnes odstartovalo velkolepé turné skupiny Chinaski, která patří k nejúspěšnějším tuzemským kapelám. Její nová deska Není na co čekat už druhý týden
vede žebříček nejprodávanějších alb v Česku. Stejnojmenné turné začalo s více než týdenním zpožděním kvůli úrazu frontmana Michala Malátného. Ten dnes ještě stále kulhal a na pódium vběhl s berlí v ruce, která ovšem byla pouhou rekvizitou, hned v další písničce
ji vyměnil za kytaru.

chinaski-sestry.blog.cz

"Nejvíc mě na tom baví, že hrajeme nové písničky," řekl ČTK před koncertem Malátný, který před pár týdny prodělal operaci menisku. "Doktor mi řekl, že koleno je v pořádku, jen ho musím rozhýbat i silou a přes bolest
. Ještě ráno jsem byl na punkci," poznamenal. Ani léky na bolest nechtěl riskovat, bál se, že kdyby koleno necítil, mohl by to "přepísknout".
Turné je prý nejdražší v historii kapely; jeho scéna vznikla ve spolupráci se slavným britským designérem Simonem Sidim, který spolupracoval s Depeche Mode, Tori Amosovou, Rogerem Watersem či Annie Lennoxovou. Nechybělo špičkové nasvícení a projekce. "Podobné turné si můžete dovolit jen když máte silného partnera
," přiznal Malátný a s trochou nadsázky dodal: "My víme, že hrajeme zadarmo, možná vyděláme, možná ne."
V Liberci dnes Chinaski naostro předvedli nové velké pódium, kde jsou doslova obklopeni diváky
. Nejen že stojí hudebníkům pod nohama, protože hlediště se zařezává do pódia, ale mají je i za zády. Na hudebníky si tak mohli vybraní šťastlivci sáhnout. "Když mi nebudou svazovat tkaničky u bot, bude to v pohodě
," smál se Malátný. Ještě před ním si ale pódium vyzkoušela šestice muzikantů Eddie Stoilow, která byla "předskokanen".

Zdroj: noviny.cz

Český slavík Mattoni 2010

6. října 2010 v 21:00 Novinky
Tak a je to tady. Český slavík Mattoni 2010 je tu a je na nás , aby jsme ho nějak ovlivnili. Tak jako každý rok a tak i letos se musíme pokusit dostat Chinaski na 1. místo. Takže se snažte, posílejte SMSky a proste všechny příbuzné i kamarády ať hlásnou pro Chinaski. Kluci si to totiž jako každý rok ohromně zaslouží. Vydali desku, mají velké turné, slezina a spoustu dalších věcí. Tak připravte mobily a jdeme na to. Držím palečky =) Více info o slavíkovi *-*ZDE*-*

chinaski-sestry.blog.cz

chinaski-sestry.blog.cz

Limitovaní Chinaski? Vyprodáno

6. října 2010 v 20:49 Novinky
Ani v hudbě se překvapení nekoná. Největším tahákem se podle očekávání stala nová deska skupiny Chinaski, kterou kapela nazvala Není na co čekat.
"Za první dva týdny se prodalo pět tisíc kusů klasické verze a dva tisíce limitované edice, která je tím pádem v podstatě vyprodaná," uvedla Alice Titzová z vydavatelství Universal. K prodeji fyzických nosičů je třeba ještě připočítat tisícovku kopií stažených legálně z internetu.

chinaski-sestry.blog.cz
"V téhle krušné době je to dobrý výsledek," říká Titzová, podle níž vydavatelství s podobnými prodeji počítalo. S úspěchem nahrávky by mělo pomoci i turné, které Chinaski začnou zítra v Liberci. Během něj firma kapele předá zlatou desku, hned jak fyzické prodeje alba přesáhnou hranici 7 500 kusů.
O tom, že dobrý koncert může s prodeji pohnout, svědčí úspěch Stinga. Ten se po pražském představení desky Symphonicities vyhoupl v prodejní hitparádě z jedenadvacátého místa na čtyřku.

Zdroj: idnes.cz

Chinaski: Vyhodili jsme Lásku a Dalajlámu

4. října 2010 v 21:44 Rozhovory
Už ve čtvrtek 7. 10. odstatrují bukowského hoši své t-music Chinaski tour 2010. O menší zpoždění a nečekanou ostrou premiéru v Liberci se postaralo koleno Michala Malátného. My vám přinášíme první část rozhovoru právě s frontmanem a s kytaristou Frantou Táborským. Řeč byla jak jinak než o šňůře a desce Není na co čekat. Nechyběla ale ani narážka na "anomální" Tři sestry.

chinaski-sestry.blog.cz
Začneme tradičně - jak se máte?
Franta: Dobře.
Michal: Pracovně, ale dobře. Každý den zkoušíme, učíme se nazpaměť program na turné, sestavujeme setlist.

Už máte finální verzi?
Michal: Děláme na ní. Písničky už jsou navržené a teď je hrajeme pořád dokola - máme tam sedm nových a přes dvacet starých věcí, takže takový průřez.

Sedm nových - to je víc jak polovina desky. Neprošel návrh hrát je všechny?
Franta: Ono je to zbytečné. Deska bude fyzicky venku týden a lidi potřebují čas, aby písničky poznali, naposlouchali. Já za sebe můžu říct, že když jdu na koncert nějaké kapely, většinou nechci slyšet samé novinky, ale i ty staré pecky. (smích)

Zahrajete i některou z písní, které nevyšly na t-music?
Michal: Vypadá to na všechny tři, ale zatím to pořád ještě řešíme.

Poslední chatař Chinaski: Michal Malátný

4. října 2010 v 21:08 Novinky
Turné t-music Chinaski tour 2010 je za dveřmi a vy máte možnost dozvědět se něco víc přímo od zpěváka Chinaski, Michala alias Žibuse. Jelikož uzavírka offline chatů je až v neděli, můžete se dozvědět, jaké že první dva koncerty, v Liberci a Karlových Varech, byly!

chinaski-sestry.blog.cz

Michal Malátný se narodil v Jičíně.  Již na základní škole si s kamarádem a spolužákem Pavlem Grohmanem vysnili mít kapelu. Ovlivněni deskami AC/DC si vyřezali kytary a vystoupili na školním večírku. Posléze začali dávat dohromady první skutečnou kapelu s názvem Starý Hadry, kterou později přejmenovali dle pseudonymu Charlese Bukovského na Chinaski.
Po dokončení gymnázia odchází Michal studovat DAMU do Prahy. Společně s kapelou vydávají první CD a s druhým albem s příznačným názvem Dlouhej Kouř to všechno doopravdy začíná. Rozjíždí se lavina nekonečných koncertní turné a tak je tomu v podstatě doposud. Letos Chinaski vydali v pořadí už osmé řadové album Není na co čekat.
Co vám prozradíme na Michala? Miluje loutkové divadlo, které aktivně provozoval v Jičíně. Jako herec získal angažmá v Pardubickém a Libereckém divadle, hrál i v několika filmech, hlavní postavu si zahrál společně s Taťánou Vilhelmovou ve filmu Chyťte doktora.
V roli zpěváka účinkoval Michal například s rozhlasovým big bandem, hostoval v mnoha hudebních projektech různých autorů. Největší radostí je pro Michala dcera Kateřina, která, jak sám tvrdí, změnila jeho život.

Zdroj: t-music.cz

Návštěvnost- 27.9. 2010 - 3.10. 2010

4. října 2010 v 20:54 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (27.9. 2010 - 3.10. 2010) je:
Pondeli: 32
Utery: 21
Streda: 17
Ctvrtek: 17
Patek: 13
Sobota: 12
Nedele: 14

Celkem: 126